POLSKA

Oficjalnie: Damian Szymański przedłużył kontrakt z Wisłą Płock


23 LUTY 2018, 14:13


DAMIAN SZYMAŃSKI
WISŁA PŁOCK
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
LOTTO EKSTRAKLASA
TRANSFERYDamian Szymański o rok przedłużył wygasający latem 2019 roku kontrakt z Wisłą Płock. Oznacza to, że od teraz umowa środkowego pomocnika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020.

22-letni Szymański Nafciarzem został 17 sierpnia 2017, trafiając do Płocka za darmo w ramach rozliczenia za transfer gotówkowy do Jagiellonii Białystok Piotra Wlazły. Od tamtej pory wystąpił w 16 ligowych meczach w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce, a na boisku przebywał przez 1369 minut. W tym czasie zdobył cztery bramki w spotkaniach z Pogonią Szczecin, Wisłą Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Górnikiem Zabrze, a ponadto zanotował dwie asysty przeciwko Pogoni i Górnikowi.

Co więcej w dwóch wiosennych spotkaniach z Górnikiem i Zagłębiem Lubin zawodnik grający z numerem 4 - pod nieobecność w składzie Bartłomieja Sielewskiego - pełnił funkcję kapitana drużyny prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

Warto też przypomnieć, że Damian to nie pierwszy piłkarz, który w ostatnim czasie podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Wcześniej zrobili to Giorgi Merebashvili, Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski, Arkadiusz Reca oraz Jakub Łukowski.

 Redakcja

Źródło:

wisla-plock.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI