TRANSFERY

Oficjalnie: Bartosz Olszewski wzmocnił szeregi Wigier Suwałki


22 LUTY 2018, 20:14


BARTOSZ OLSZEWSKI
WIGRY SUWAŁKI
LEGIA WARSZAWA
NICE 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYBartosz Olszewski na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do Wigier z Legii Warszawa. Piłkarz podpisał dzisiaj 2,5 roczną umowę.

Olszewski jest wychowankiem Biało-Niebieskoch. W 2012 roku trafił do stołecznego klubu, w którym występował do końca minionego roku. Jesienią rozegrał 6 spotkań w trzecioligowych rezerwach Legii oraz 3 w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. W listopadzie Bartek zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 19, notując występy przeciwko Szwecji i Norwegii.

- Bartek jest naszym wychowankiem, a pochodzi z Rutki Tartak - mówi Dariusz Mazur, prezes suwalczan. - Kiedyś był postrachem wszystkich klubów z regionu, teraz mocno rozwinął się w Legii. Zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski, zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Wierzę, że zrobi w naszym klubie bardzo duży postęp. Podpisujemy z nim dłuższą umowę, bo chcemy budować zespół, który da nam stabilizacje w lidze - dodał.

Nasz nowy zawodnik jest lewym obrońcą, ale może grać również na lewej pomocy. W Wigrach występował będzie z numerem 11 na koszulce.

 Redakcja

Źródło:

wigrysuwalki.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI