ANGLIA

Manchester United wycenił Chrisa Smallinga


20 LUTY 2018, 00:26


CHRIS SMALLING
MANCHESTER UNITED
ARSENAL
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERYManchester United wycenił zawodnika, którego próbuje się pozbyć.

Chris Smalling notuje bardzo przeciętny sezon, co nie podoba się menedżerowi oraz włodarzom zespołu z Old Trafford. Czerwone Diabły będą starały się pozbyć Anglika w letnim okienku transferowym. Środkowy obrońca został wyceniony przez działaczy klubu na 25 milionów funtów i gdy tylko napłynie oferta opiewająca na taką kwotę przedstawiciele drużyny będą skłonni podjąć negocjacje w sprawie transferu Smallinga.

Brytyjski dziennik "Daily Star" donosi o możliwym transferze byłego gracza Fulham do Arsenalu. Kanonierzy zajmują bardzo niską szóstą lokatę w ligowych rozgrywkach, tracąc siedem punktów do piątego Tottenhamu Hotspur.

Obrona drużyny z Londynu prezentuje się naprawdę słabo, ponieważ w aktualnej kampanii w Premier League Arsenal stracił aż 36 bramek. Smalling miałby być lekarstwem na defensywne problemy ekipy z Emirates Stadium, a do tego na tej transakcji klubowy budżet nie ucierpi prawie w ogóle.

Od kilku sezonów 31-krotny reprezentant Anglii nie może złapać optymalnej formy. Taka postawa bardzo frustruje kibiców United, którzy żądają sprzedaży 28-latka. W obecnym sezonie Chris Smalling wybiegł na murawę w 19 meczach zdobywając 1 bramkę. Znany piłkarski portal internetowy "Transfermarkt.de" szacuje jego wartość na 18 milionów euro.Kuba Kuleta

Źródło:

Daily Star


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI