TRANSFERY

Jean Michael Seri na radarze Manchesteru United


18 LUTY 2018, 11:47


JEAN MICHAEL SERI
OGC NICE
MANCHESTER UNITED
PREMIER LEAGUE
FRANCJA
TRANSFERYManchester United szuka wzmocnień w Ligue 1.

Brytyjski dziennik "Daily Mail" podaje, że Czerwone Diabły planują sprowadzić latem pomocnika OGC Nice - Jeana Michaela Seriego. 26-latek miał być obserwowany przez Manchester w ostatnim meczu Ligi Europy, podczas gdy jego zespół mierzył się z rosyjskim Lokomotiwem Moskwa.

Jose Mourinho planuje wzmocnienie linii pomocy, ponieważ w ostatnich meczach ta nie funkcjonuje tak jak powinna. Jean Michael Seri miałby zwiększyć rywalizację w drużynie oraz zastąpić Michaela Carricka, który po tym sezonie odchodzi na emeryturę i dołączy do sztabu szkoleniowego United.

Klub z Old Trafford nie jest jedynym zespołem, który wyraża zainteresowanie Iworyjczykiem. W poprzednim letnim okienku transferowym sprowadzenie pomocnika rozważała FC Barcelona, jednak finalnie nie doszło do transakcji. Drużyny, które będą chciały zakontraktować 26-latka muszą liczyć się wydatkiem rzędu 40 milionów euro, ponieważ tyle wynosi jego klauzula wykupu.

Jean Michael Seri, który znajduje się na celowniku również PSG czy Manchesteru City, od kilku sezonów jest kluczowym zawodnikiem OGC Nice. W zeszłej kampanii zameldował się na murawie 39 razy, zdobywając 7 bramek. Kuba Kuleta

Źródło:

Daily Mail


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI