POLSKA

Oficjalnie: Sześciu zawodników przedłużyło umowy z Legią Warszawa


17 LUTY 2018, 16:37


MICHAŁ KARBOWNIK
KACPER WEŁNIAK
OSKAR WOJTYSIAK
KACPER PIETRZYK
LEGIA WARSZAWASześciu zawodników przesuniętych zimą do rezerw przedłużyło kontrakty z Legią.

- W ostatnich tygodniach wzmocniliśmy pierwszy zespół, ale nie zapominamy o przyszłości. Ci, którzy podpisali z nami kontrakty są naszą przyszłością - przyznał dyrektor techniczny klubu, Ivan Kepcija. Na dłużej związali się z Legią Michał Karbownik, Konrad Matuszewski, Kacper Pietrzyk, Bartosz Rymek, Kacper Wełniak i Oskar Wojtysiak.

- Zimą wzmocniliśmy pierwszy zespół, ale myślimy też o przyszłości. Ci, którzy podpisali z nami kontrakty są naszą przyszłością i są dla nas ważni - mówi Ivan Kepcija. - Mamy nadzieję, że będą rozwijać się jak dotąd. Takie tempo rozwoju doprowadziło do przedłużenia z nimi umów, więc liczymy, że kolejne kontrakty będą podpisywać już w pierwszym zespole - dodał dyrektor techniczny Wojskowych.

- Tej zimy uchylamy wielu zawodnikom drzwi do rezerw i zobaczymy, jak sobie poradzą. Cieszy nas, że chłopcy wierzą, że mogą pójść w ślady Sebastiana Szymańskiego, który trafił do pierwszej jedenastki Legii, czy Mateusza Praszelika, który zimą został włączony do szerokiej kadry zespołu Romeo Jozaka - powiedział dyrektor akademii, Jacek Zieliński.

 Redakcja

Źródło:

akademia.legia.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI