TRANSFERY

Islam Slimani coraz bliżej Newcastle United


31 STYCZNIA 2018, 21:02


ISLAM SLIMANI
NEWCASTLE UNITED
LEICESTER CITY
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERYKolejny klub dołącza do walki o Algierczyka.

Brytyjski dziennik "Sun Sport" podaje, jakoby zespół z St James' Park zainteresował się usługami napastnika Leicester City. Dla zawodnika z King Power Stadium byłaby to okazja do regularnej gry, czego nie może zapewnić mu sztab szkoleniowy byłego czempiona Anglii.

Na przeszkodzie w drodze do porozumienia mogą stanąć różne oczekiwania klubów. Do zespołu Rafy Beniteza gracz Lisów miałby trafić na zasadzie wypożyczenia, lecz mistrzowie kraju sprzed dwóch lat chcieliby ostatecznie sprzedać piłkarza za kwotę oscylującą w granicach 20 milionów euro.

W sezonie 2017/2018 Islam Slimani 17-krotnie pojawiał się na murawie w błękitnym trykocie, co pozwoliło mu 5-krotnie wpisać się na listę strzelców i dwukrotnie asystować. Portal "Transfermarkt.de" wycenia byłego zawodnika Sportingu Lizbona na 22 miliony euro.

W obecnym okienku zainteresowanie 28-latkiem wykazały również takie kluby jak West Ham United, AS Monaco czy Besiktas Stambuł, ale w tym momencie to Newcastle United jest faworytem do pozyskania Islama Slimaniego, który podobno przeszedł już nawet testy medyczne w ekipie Srok.Hubert Masłowski

Źródło:

Sun Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI