TRANSFERY

Marcelo Brozović przejdzie do Evertonu?


28 STYCZNIA 2018, 13:58


MARCELO BROZOVIĆ
INTER MEDIOLAN
ARSENAL
EVERTON
PREMIER LEAGUE
TRANSFERYOdejście Chorwata do Anglii może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zawodnikowi potrzebna jest regularna gra po 90 minut. 

Marcelo Brozović to postać, z którą wiązana jest ogromną przyszłość. Zawodnik występuje na pozycji środkowego pomocnika. Spore zainteresowanie Chorwatem wyraża Everton, ale także Arsenal. To dwa zespoły, które najbardziej zabiegają o podpis gracza Interu Mediolan.

W obecnym sezonie jego statystyki nie powalają. Rozegrał raptem 17 spotkań, spędzając na boisku 806 minut. To dość mało, tym bardziej jeśli oczekuje się od niego gry na najwyższym poziomie. Jego występy można porównać do sinusoidy. Zdarzają się serie gry po 90 minut, a czasem nawet jej brak. To za mało dla piłkarza, którego aspiracje są znacznie większe niż grzanie ławy i bycie tym drugim. 

Na ratunek zawodnikowi wychodzą dwa zespoły z Anglii. Są nimi Everton oraz Arsenal. Przejście do jednego z nich może okazać się rozbiciem banku lub porażką. Wszystko zależy, czy Marcelo Brozović będzie w stanie dostosować się do tempa gry. Według portalu "Transfermarkt.de" perspektywistyczny piłkarz wyceniany jest na 19 milionów euro.Patryk Adach

Źródło:

Daily Express


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI