TRANSFERY

Derby Manchesteru o Jeana Michaela Seriego


24 STYCZNIA 2018, 18:30


JEAN MICHAEL SERI
OGC NICE
MANCHESTER CITY
MANCHESTER UNITED
TRANSFERYIworyjczyk ma oferty od wielkich klubów.

W letnim okienku transfeowym sporo mówiło się o przejściu Jeana Seri-ego do FC Barcelony. Temat umarł, a reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej nadal oglądamy w OGC Nice. Tym razem spore zainteresowanie nim wyrażają zespoły z Manchesteru. Środek w jednej i drugiej drużynie wydaje się być bardzo dobrze obsadzony, ale zawsze można dołożyć kolejnego zawodnika do swojej układanki. 

Seri wyróżnia się dobrą kontrolą piłki oraz idealnymi podaniami. To może podobać się Pepowi Guardioli, bowiem Hiszpan zawsze preferował grę z dużą liczbą dokładnych podań. Jose Mourinho w tym okienku transferowym zakupił już Alexisa Sancheza, ale widać, że Portugalczykowi wciąż mało. Dla każdego z trenerów liczy się mieć jak największą liczbę graczy, którzy będą wywierać presję na tych z podstawowej jedenastki.

26-latek może grać na pozycji środkowego lub defensywnego pomocnika. W obecnym sezonie rozegrał dwadzieścia sześć spotkań, strzelając jednego gola i notując sześć asyst. Według portalu "Transfermarkt.de" wyceniony został na 35 milionów euro, ale z racji walki czołowych drużyn o jego kartę zawodniczą, cena może być znacznie wyższa.Patryk Adach

Źródło:

Daily Mirror


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI