TRANSFERY

AS Roma chce wypożyczyć Matteo Darmiana


21 STYCZNIA 2018, 23:20


MATTEO DARMIAN
AS ROMA
MANCHESTER UNITED
SERIE A
WŁOCHY
TRANSFERYPrzeprowadzka jest tylko kwestią czasu. Powrót do Włoch i regularna gra będą najlepszym z rozwiązań dla prawego obrońcy. 

Z pewnością Matteo Darmian pobytu w Manchesterze nie może zaliczyć do udanych. Zawodnik sprowadzony za kadencji Louisa van Gaala nie cieszy się zbyt dobrą renomą u Jose Mourinho. Z prawego defensora obecny trener Czerwonych Diabłów robił już odpowiednio środkowego i lewego obrońcę. To jedynie pokazuje, jak bardzo The Speciale One rzucał zawodnikiem po linii obrony.

Dość sporo w letnim okienku transferowym mówiło się o powrocie Włocha do Serie A. Duże zainteresowanie wyrażał wówczas Juventus, ale Turyńczycy postanowili ściągnąć gracza AC Milanu, Mattię De Sciglio. Powrót do kraju bardzo dobrze zrobi byłemu zawodnikowi Torino. Przed przyjściem do Anglii prawy obrońca budził ogromne nadzieje wśród kibiców. Brak regularnej gry robi niestety swoje. 

Zbawieniem dla De Sciglio może okazać się AS Roma, która nie chce kupić zawodnika, a jedynie wypożyczyć. To dobra oferta, bowiem Włoch w obecnej kampanii rozegrał 11 spotkań, spedzając na boisku 757 minut. Tylko jeden strzelony gol i niepewna gra w defensywie nie przekonuje portugalskiego trenera. Jose Mourinho woli stawiać na Antonio Valencie czy też Ashleya Younga.Patryk Adach

Źródło:

TransferNewsLive


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI