TRANSFERY

Oficjalnie: Maciej Górski zasilił Chojniczankę Chojnice


13 STYCZNIA 2018, 16:37


MACIEJ GÓRSKI
CHOJNICZANKA CHOJNICE
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
NICE 1 LIGA
POLSKAMaciej Górski podpisał kontrakt z Chojniczanką. Do klubu z Nice 1 Ligi został wypożyczony z Jagiellonii Białystok na okres najbliższych sześciu miesięcy. 

27-latek to nominalny napastnik. Ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Koronie Kielce. Bilans Macieja Górskiego w sezonie 2017/18 to 14 spotkań w Lotto Ekstraklasie w których zdobył 2 bramki oraz 2 mecze Pucharu Polski, w których zaliczył 1 trafienie.

Nowy zawodnik Chojniczanki grał m.in. w Legii Warszawa, gdzie debiutował w Ekstraklasie, Arce Gdynia czy Jagiellonii Białystok. Górski występował także w meczach przeciwko Żółto-Biało-Czerwonym w barwach Sandecji Nowy Sącz i Chrobrego Głogów. Reprezentując Chrobrego, zdobył gola w zremisowanym 1:1 meczu w Chojnicach w rundzie wiosennej 2016.

Tamten sezon, Górski zakończył z 15 ligowymi trafieniami, co dało mu pozycję wicekróla strzelców Nice 1 Ligi. Na boiskach Ekstraklasy łącznie rozegrał 39 spotkań, w których zdobył 4 bramki. Na swoim koncie ma także jeden mecz w reprezentacji Polski U-21. W barwach Chojniczanki zagra z numerem 11.

 Redakcja

Źródło:

mkschojniczanka.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI