HISZPANIA

Real Madryt nie dokona transferów w styczniu?


09 STYCZNIA 2018, 23:22


KEPA ARRIZABALAGA
HARRY KANE
ZINEDINE ZIDANE
REAL MADRYT
TOTTENHAM HOTSPURTrener Los Blancos nie zamierza tej zimy pozyskiwać nowych graczy.

Według katalońskiego dziennika "Sport", Zinedine Zidane miał spotkać się z prezydentem klubu Florentino Perezem i zapewnić go o braku potrzeby sprowadzania jakichkolwiek nowych zawodników. Słowa te mogą zdziwić niektórych kibiców, ponieważ w poprzednim tygodniu głośny transfer Kepy Arrizabalagi z Athleticu Bilbao był już niemal sfinalizowany.

Dodatkowo, fani aktualnego mistrza Hiszpanii nadal oczekują znalezienia zastępcy dla niespełniającego oczekiwań Karima Benzemy. Jednym z nich mógłby być rzekomo obserwowany przez włodarzy Madrytczyków Harry Kane z Tottenhamu Hotspur. Na wtorkowej konferencji prasowej menedżer Królewskich w wyczerpujących słowach zapewniał, iż jakiekolwiek wzmocnienia składu nie są potrzebne:

- Postawię sprawę jasno. Nie potrzebuję nikogo do niczego. Mamy zespół, który jest moim zespołem i pomimo ciężkiego okresu, będę ich wciąż bronił przed krytyką. Dopiero pod koniec sezonu będziemy wiedzieli, czy potrzebujemy zmian. Wierzę i moi zawodnicy w to wierzą. Nie poddam się z powodu kilku porażek. Nikt nie jest ponad Realem Madryt. Będę bronił swoich podopiecznych aż do samego końca, kiedy zostanę zwolniony - tłumaczył dziennikarzom były wicemistrz świata.

Aktualnie drużyna z Madrytu zajmuje 4. miejsce w hiszpańskiej ekstraklasie i notuje 16-punktową stratę do lidera, czyli FC Barcelony.Hubert Masłowski

Źródło:

Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI