HISZPANIA

Marcelo ostro o obecnej formie Realu Madryt


08 STYCZNIA 2018, 17:22


MARCELO
REAL MADRYT
CELTA VIGO
FC BARCELONA
LA LIGA
HISZPANIABrazylijski obrońca w mocnych słowach opisał regularne już potknięcia Los Blancos.

Po czwartym z kolei meczu Realu Madryt bez zwycięstwa (2:2 z Celtą Vigo), Marcelo wypowiedział się dla magazynu "Marca" na temat słabej formy drużyny. Co zaskakujące, jego słowa, w przeciwieństwie do wcześniejszych wypowiedzi Cristiano Ronaldo czy Zinedine'a Zidane'a, były dość krytyczne.

Jesteśmy wku**ieni i przygnębieni. Próbujemy wygrzebać się z tego bałaganu, pracujemy nad tym, bo nie podoba nam się to wszystko. To jest trudne, bo im więcej meczów przegrasz lub zremisujesz, tym większa jest presja. Robimy, co w naszej mocy, ale to nie wystarcza. Jedyne, co da się zrobić, to pokazywać się z jak najlepszej strony i walczyć. Jeśli pokażesz waleczność, możesz zwyciężyć - mówił dziennikarzom 50-krotny reprezentant Brazylii.

Po osiemnastej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy, ekipa z Santiago Bernabeu notuje najgorszą skuteczność od roku 1929 - żaden gracz nie zdobył więcej niż 4 gole w siedemnastu kolejnych meczach ligowych. Zespół z Madrytu zajmuje obecnie odległą 4. lokatę w tabeli La Ligi i notuje 16-punktową stratę do lidera, czyli FC Barcelony. Warto dodać, że Los Blancos mają jedno spotkanie zaległe.Hubert Masłowski

Źródło:

Marca


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI