POLSKA

Oficjalnie: Radosław Majecki przedłużył umowę z Legią Warszawa


22 GRUDNIA 2017, 18:45


RADOSŁAW MAJECKI
LEGIA WARSZAWA
STAL MIELEC
LOTTO EKSTRAKLASA
NICE 1 LIGAUtalentowany bramkarz pozostanie na dłużej przy Łazienkowskiej.

Legia Warszawa za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o przedłużeniu umowy z Radosławem Majeckim. Nowy kontrakt 18-letniego bramkarza będzie obowiązywał przez pięć kolejnych lat. Dotychczasowy wygasał 31 grudnia 2018 roku.

Radosław Majecki trafił do Legii w 2014 roku. Osiemnastolatek występował w młodzieżowym zespole stołecznego klubu oraz w drużynie rezerw. W obecnym sezonie bramkarz został wypożyczony do Stali Mielec.

W rundzie jesiennej rozegrał łącznie 19 spotkań, w aż sześciu z nich zachował czyste konto. Mimo młodego wieku stał się kluczowym zawodnikiem pierwszoligowego zespołu. Majecki jest również regularnie powoływany do reprezentacji Polski U19. 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nową umowę z Legią. Teraz zrobię wszystko by udowodnić, że zasłużyłem na zaufanie jakim obdarzył mnie klub. Bramkarz powinien być szalony? To tylko stereotypy. Ja chcę zachować chłodną głowę i spokojnie pracować na swoją szansę. Święta dopiero za dwa dni, ale ja już dostałem najpiękniejszy prezent - powiedział młody golkiper Wojskowych.

 Redakcja

Źródło:

legia.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI