TRANSFERY

Oficjalnie: Vincent Janssen wypożyczony do Fenerbahce


09 WRZEŚNIA 2017, 16:29


VINCENT JANSSEN
TOTTENHAM HOTSPUR
FENERBAHCE
PREMIER LEAGUE
TRANSFERYJanssen będzie w sezonie 2017/18 reprezentował barwy czołowej tureckiej drużyny.

Fenerbahce za pośrednictwem swojej strony internetowej i mediów społecznościowych poinformowało o wypożyczeniu napastnika Totenhamu Hotspur. Wypożyczenie będzie obowiązywało do 30 czerwca 2018 roku, a nowy zawodnik żółtych kanarków  przywdzieje numer 23 na koszulce.

23-latek w poprzednim sezonie reprezentował barwy Totenhamu, przyszedł do popularnych Kogutów  w 2016 roku z AZ Alkmaar za 22 miliony euro. Drużyna z Londynu skorzystała z okazji by zakontraktować gracza, który w sezonie 2015/16 zdobył koronę króla strzelców Eiredivisie. W drużynie z White Hart Lane jednak kompletnie się nie zaaklimatyzował, głównie przez dużą konkurencję w ataku. Ciężko mu było rywalizować z będącymi w dobrej formie Harrym Kane i Dele Allim. Vincent postanowił zmienić na chwilę otoczenie, aby wrócić do dobrej formy i grać regularnie. Napastnik urodzony w Heesch bedzie 10 wzmocnieniem 19-krotnego mistrza Turcji.

W zeszłym sezonie Holender zagrał w 38 spotkaniach, strzelił 6 goli i zaliczył 4 asysty. Portal transfermarkt.de wycenia 15-krotnego reprezentanta Holandii na 13 milionów euro.Kacper Bednarski

Źródło:

fenerbahce.org


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI