TRANSFERY

Arda Turan ponownie w Atletico Madryt?


08 SIERPNIA 2017, 17:14


ARDA TURAN
ATLETICO MADRYT
FC BARCELONATurecki skrzydłowy może wrócić do Madrytu.

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy Arda Turan zdecydował się odejsć z Atletico Madryt do FC Barcelony. Miał on przecież oferty jeszcze z Premier League i z innych lig zagranicznych, jednak on zdecydował przenieść się do Dumy Katalonii. Wielkiej kariery w Barcelonie jednak nie zrobił i teraz chce wrócić z powrotem do Atletico.

Grał tam przez 4 lata i dawał dużo radości swoim kibicom, poprzez dobre występy na boisku. Po wyjeździe, jego kariera stanęła w miejscu bo i Luis Enrique i teraz Ernesto Valverde nie widzą Turana w pierwszym składzie FC Barcelony. Diego Simeone bardzo chciałby mieć Turana w swoim składzie, bo to wciąż bardzo dobry zawodnik i to właśnie w Atletico Turan miałby szansę uratować swoją karierę.

Problem jest w tym, że jeśli Atletico kupi jakiegoś gracza teraz w letnim okienku transferowym, to będzie on mógł występować dopiero od stycznia 2018 roku. Dzieje się tak z powodu bana transferowego. Turan ma więc dwie opcje, może dalej występować w Barcelonie i przesiadywać na ławce rezerwowych, lub może poczekać do stycznia i od razu grać regularnie w pierwszym zespole Los Rojiblancos.Bartosz Kakolewski

Źródło:

Marca


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI