NIEMCY

Bayern Monachium wycenił Renato Sanchesa


20 LIPCA 2017, 00:49


RENATO SANCHES
BAYERN MONACHIUM
AC MILAN
BUNDESLIGA
SERIE A
NIEMCY
WŁOCHY
TRANSFERYBawarczycy są gotowi sprzedać Portugalczyka.

Jest wielce prawdopodobne, że Renato Sanches podczas aktualnego letniego okienka transferowego odejdzie z Bayernu Monachium. Jego usługami poważnie interesuje się AC Milan, co potwierdził prezydent klubu ze stolicy Bawarii Karl-Heinz Rumennigge, który oczekuje za jego kartę zawodniczą 48 milionów euro.

- Nie gra wystarczająco dużo w Bayernie, więc jesteśmy gotowi negocjować wypożyczenie, a być może nawet transfer definitywny. Rozmawiamy z Milanem, ale póki co nie ma porozumienia. Jeżeli jakaś drużyna interesuje się naszym zawodnikiem, to musi się liczyć ze sporymi wydatkami - powiedział 61-letni Niemiec.

Utalentowany pomocnik do stolicy Bawarii trafił z Benfiki Lizbona. Mistrzowie kraju zapłacili wówczas za niego 35 milionów euro, jednak dwunastokrotny reprezentant Portugalii do tej pory nie zdołał się przebić do pierwszego składu zespołu prowadzonego przez Carlo Ancelottiego.

Portal "Transfermarkt.de" wycenia Renato Sanchesa na 22 miliony euro, a jego aktualna umowa z Bayernem Monachium wygasa 30 czerwca 2021 roku.Redakcja

Źródło:

Football Italia


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI