TRANSFERY

Oficjalnie: Dwa transfery Sunderlandu


13 LIPCA 2017, 21:54


JAMES VAUGHAN
AIDEN MCGEADY
SUNDERLAND
EVERTON
BURY FC
CHAMPIONSHIP
ANGLIA
TRANSFERYCzarne Koty przedstawiły dwóch nowych zawodników.

Sunderland za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o zakontraktowaniu dwóch nowych graczy. Zarówno Aiden McGeady jak i James Vaughan występują na pozycji napastnika i są obeznani z angielską piłką.

Aiden McGeady - zawodnik dołączył do Sunderlandu definitywnie opuszczając Everton. Mimo, że snajper dołączył do ekipy The Toffes w 2014 roku, to praktycznie cały okres bycia w klubie spędził na wypożyczeniach. W ubiegłym sezonie reprezentował barwy drugoligowego Preston North End.

31-letni Irlandczyk w ubiegłej kampanii wystąpił w 35 spotkaniach. Pozwoliło mu to na zdobycie 8 bramek oraz zanotowanie 9 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia doświadczonego piłkarza na 3,5 miliona euro.

James Vaughan - angielski napastnik przeniósł się do Sunderlandu z trzecioligowego Bury FC. 28-latek większość swojej kariery występował w drużynach grających w Championship.

W sezonie 2016/2017 na murawie pojawił się 41-krotnie, w których zdobył 24 bramki oraz zaliczył 2 asysty. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na kwotę 750 tysięcy euro.

 Szymon Sieradz

Źródło:

safc.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI