TRANSFERY

Oficjalnie: Christian Gytkjaer w Lechu Poznań!


27 CZERWCA 2017, 23:59


CHRISTIAN GYTKJAER
LECH POZNAŃ
TSV 1860 MONACHIUM
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
2. BUNDESLIGA
NIEMCY
TRANSFERYDuński napastnik jest w drodze do Poznania, gdzie w środę rano rozpocznie badania medyczne w Lechu.

Kolejorz za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej potwierdził, że Christian Gytkjaer w najbliższych godzinach przejdzie niezbędne przed transferem testy medyczne.

Na razie nie są znane wszystkie szczegóły tej transakcji, ale spekuluje się, że 27-latek będzie zarabiał 40 tysięcy euro miesięcznie, czyli najwięcej w historii wielkopolskiego klubu.

Ostatnio zawodnik grający na pozycji napastnika, występował w barwach TSV 1860 Monachium, które w poprzedniej kampanii grało na zapleczu Bundesligi. W piętnastu spotkaniach zdobył dwie bramki. Do TSV trafił zimą z norweskiego Rosenborgu Trondheim. W nim w 33 spotkaniach strzelił 20 goli.

- To piłkarz z instynktem snajpera. Znamy jego umiejętności i wierzymy, że wykorzysta je w barwach Lecha. Jego statystyki są tego najlepszym potwierdzeniem. Fakt, że został królem strzelców, kiedy grał w Rosenborgu tylko wyostrza nasze apetyty. Bardzo liczymy, że da poznańskim i wielkopolskim kibicom wielu powodów do dumy i radości - mówi wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

 Redakcja

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI