TRANSFERY

Oficjalnie: Dwa transfery Wisły Kraków


22 CZERWCA 2017, 16:42


WISŁA KRAKÓW
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
ZORAN ARSENIĆ
JULIAN CUESTA
SEVILLA
HISZPANIA
CHORWACJA
TRANSFERYBiała Gwiazda potwierdziła dwa wzmocnienia.

Wisła Kraków za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu Zorana Arsenicia oraz Juliana Cuesty. Ten pierwszy, który występuje na lewej stronie defensywy miał dołączyć do zespołu Kiko Ramireza już pół rok temu, ale ostatecznie nie pozwolił mu na to jego ówczesny klub, NK Osijek.

- Dziękuję wszystkim osobom w Wiśle, którzy chcieli, abym trafił pod Wawel. Gra w Krakowie jest krokiem naprzód w mojej karierze. Nie mogę doczekać się, kiedy zasilę szeregi wiślackiej obrony w rywalizacji o punkty - przyznał Zoran Arsenić.

Julian Cuesta gra z kolei na pozycji bramkarza i jego pierwszą drużyną w karierze była Sevilla, w której występował od 2010 do 2014 roku. W stolicy Andaluzji miał jednak sporą konkurencję, gdyż o miejsce między słupkami rywalizował z takimi golkiperami, jak Andres Palop czy Beto, więc z powodzeniem grał w drugiej drużynie Palanganas.

Ostatnio reprezentował barwy drugoligowej Almerii. Z Wisłą Kraków związał się rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia go o kolejny rok.

 Redakcja

Źródło:

wisla.krakow.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI