TRANSFERY

Oficjalnie: Nico Varela wzmocnił Wisłę Płock


19 CZERWCA 2017, 13:31


NICO VARELA
KAMIL BILIŃSKI
WISŁA PŁOCK
LARISA
FC CADIZ
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
URUGWAJ
TRANSFERYCasar Nicolas Varela Batista znany jako Nico Varela związał się dziś z Wisłą Płock rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia go o kolejny sezon. 26-letni Urugwajczyk posiadający również hiszpański paszport ostatnio występował w greckiej Larisie.

Urodzony w Montevideo Nico Varela pierwsze kroki w seniorskim futbolu stawiał w Realu Murcia, w barwach którego zadebiutował w Segunda Division. Poza tym w Hiszpanii był jeszcze zawodnikiem FC Cadiz, UCAM Murcia i UD Almerii B. 

Latem 2014 roku ofensywny pomocnik zdecydował się przenieść do greckiego APS Zakynthos, w barwach którego wystąpił łącznie w 23 meczach, zdobywając 6 bramek i notując 3 asysty. 

Kolejne pół roku spędził natomiast w bułgarskim Botevie Plovdiv (15 występów - 3 gole), a ostatnie 18 miesięcy już w Larisie. W tym klubie Nico udało się rozegrać 33 spotkania zwieńczone 5 bramkami i 3 asystami.

To drugie letnie wzmocnienie popularnych Nafciarzy - wcześniej potwierdzono pozyskanie Kamila Bilińskiego (czytaj więcej TUTAJ).

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

wisla-plock.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI