NOWINKITRANSFEROWE.PL/
EUROPA LEAGUE


EUROPA LEAGUE

Losowanie eliminacji Ligi Europy [NA ŻYWO]


19 CZERWCA 2017, 13:10


LECH POZNAŃ
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
ARKA GDYNIA
FK PELISTER
DINAMO BATUMI
LIGA EUROPY
EUROPA LEAGUE




13:30 
- Dziękujemy i zapraszamy w przyszłości na podobne relacje na żywo, które na pewno będziemy dla Was przeprowadzali.

 

13:25 - Jaga i Kolejorz pierwsze mecze rozegrają u siebie. Spotkania odbędą się w dniach 29 czerwca i 6 lipca.

 

13:20 - Oto wszystkie pary I rundy eliminacji Ligi Europy:

 

13:15 - LECH POZNAŃ ZAGRA Z MACEDOŃSKIM FK PELISTER!

 

13:14 - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ZAGRA Z GRUZIŃSKIM DINAMO BATUMI!

 

13:00 - Zaczynamy!

 

12:58 - Oto kluby, na które mogą trafić Lech Poznań i Jagiellonia Białystok: NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina), CS Fola Esch (Luksemburg), FC Differdange (Luksemburg), Shkendija Tetovo (Macedonia), ND Gorica (Słowenia), Sutjeska Niksić (Czarnogóra), Pyunik Erywań (Armenia), Dunav Ruse (Bułgaria), Partizani Tirana (Albania), Mladost Lucani (Serbia), Shamrock Rovers (Irlandia), Flora Tallinn (Estonia), Chikhura Sachkhere (Gruzja), Lincoln Red Imps (Gibraltar), FK Jelgava (Łotwa), SJK Seinajoki (Finlandia), Cork City (Irlandia), Zeta Golubovci (Czarnogóra), B36 Torshavn (Wyspy Owcze), MFK Rużomberok (Słowacja), Derry City (Irlandia), FK Liepaja (Łotwa), Zaria Balti (Mołdawia), VPS Vaasa (Finlandia), Valur Reykjavik (Islandia), Vasas Budapeszt (Węgry), Atlantas Kłajpeda (Litwa), Suduva Marijampole (Litwa), SK Tirana (Albania), Gandzasar Kapan (Armenia), Torpedo Kutaisi (Gruzja), FK Trakai (Litwa), Tre Penne (San Marino), Bala Town (Walia), Dinamo Batumi (Gruzja), NSI Runavik (Wyspy Owcze), FC Balzan (Malta), Connah?s Quay (Walia), Bangor City (Walia), UE Santa Coloma (Andora), Progres Niederkorn (Luksemburg), Pelister Bitola (Macedonia), Folgore (San Marino), Floriana (Malta), Coleraine (Irlandia Płn.), Ballymena United (Irlandia Płn.), Sant Julia (Andora), KI Klaksvik (Wyspy Owcze), St Josephes (Gibraltar) oraz FC Prishtina (Kosowo).

 

12:55 - Przypomnijmy, że Jaga to wicemistrz Polski, natomiast Kolejorz zajął trzecie miejsce w ubiegłym sezonie Lotto Ekstraklasay.

 

12:50 - Losowanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Dzisiaj poznamy rywala Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok w I rundzie eliminacji Ligi Europy. Arka Gdynia rozpocznie zmagania od III fazy kwalifikacji, więc pozna swojego rywala dopiero 14 lipca.



Ernest Chalimoniuk

Źródło:

własne


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI


Manchester United wycenił swojego środkowego obrońcę
Toni Kroos łączony z Manchesterem United
Leicester City zainteresowane duetem z Benfiki Lizbona
Derby Mediolanu o Mario Balotellego
Marcos Rojo dołączy do PSG?
Łukasz Teodorczyk otrzymał ofertę z Chin
Oficjalnie: Isaac Drogba zasilił szeregi Guingamp
Oficjalnie: Jonathan Viera graczem Beijing Guoan
Oficjalnie: Mateusz Żyro przechodzi do Wigier Suwałki
Oficjalnie: Tadeusz Pawłowski trenerem Śląska Wrocław