TRANSFERY

Dusan Tadić celem Liverpoolu


11 CZERWCA 2017, 19:03


DUSAN TADIĆ
MOHAMED SALAH
LIVERPOOL
SOUTHAMPTON
PREMIER LEAGUE
ANGLIA TRANSFERYDusan Tadić jest kolejnym celem transferowym Liverpoolu - informuje "The Times".

Zawodnik Southampton rozegrał bardzo dobry sezon 2016/2017 i wiele klubów jest zainteresowanych jego usługami. Na obecną chwilę, wydaje się, że faworytem do sprowadzenia piłkarza jest właśnie ekipa The Reds. Wiele jednak zależy od transferu innego skrzydłowego - Mohameda Salaha.

Przypomnijmy, że, Egipcjanin był bardzo blisko dołączenia do zespołu Jurgena Kloppa (czytaj więcej TUTAJ), jednakże negocjacje z AS Romą odnośnie ostatecznej kwoty transferu zaczęły się niebezpiecznie przedłużać. Działacze z Merseyside zaczęli rozglądać się więc za alternatywą i padło właśnie na Serba.

28-latek przeszedł do zespołu Świętych trzy lata temu z holenderskiego Twente i wówczas kosztował 14 milionów euro. Jego wartość w tym czasie wzrosła, chociaż spekuluje się o zapisie w kontrakcie 43-krotnego reprezentanta Serbii, na mocy którego mógłby opuścić swoją obecną drużynę za 13 milionów funtów.

Taka klauzula znacząco zwiększyłaby szanse na przenosiny pomocnika, bowiem wtedy nie byłyby konieczne negocjacje między klubami. Jest to o tyle istotne, że po ostatnim zamieszaniu w kwestii transferu Virgila van Dijka (czytaj więcej TUTAJ), Southampton prawdopodobnie nie będzie skłonne prowadzić żadnych rozmów z Liverpoolem.Piotr Waszkiewicz

Źródło:

The Times


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI