ANGLIA

Oficjalnie: Leonid Słucki szkoleniowcem Hull City


09 CZERWCA 2017, 14:20


HULL CITY
LEONID SŁUCKI
ROSJA
ANGLIA
KAMIL GROSICKI
MARCO SILVA
WATFORDRosyjski trener został menedżerem Tygrysów.

Hull City za pośrednictwem swojej oficjalnej strony interentowej poinformowało o tym, że nowym szkoleniowcem zespołu został Leonid Słucki. 46-latek zastąpi na tym stanowisku Marco Silvę, który zrezygnował z tej posady i postanowił objąć Watford.

Nowy trener Hull City ostatnio pracował jako menedżer CSKA Moskwa. Przez siedem lat z drużyną Koni 3-krotnie wygrał mistrzostwo i 2-krotnie Puchar i Superpuchar kraju. W poprzednim roku prowadził jesczcze reprezentację Rosji. Niestety po nieudanych mistrzostwach Europy w 2016 roku zrezygnował z roli selekcjonera kadry narodowej.

Przypomnijmy, że klub, w którym do tej pory występował Kamil Grosicki, od przyszłego sezonu zagra na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Popularne Tygrysy w kolejnym sezonie będą więc walczyć o powrót do Premier League.

Skrzydłowy reprezentacji Polski podczas najbliższego letniego okienka transferowego najprawdopodobniej zmieni otoczenie. Zainteresowanie 29-latkiem wykazują takie drużyny jak Watford, Newcastle United oraz West Ham United.

 Dawid Michalski

Źródło:

hullcitytigers.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI