TRANSFERY

Michał Pazdan dostał zgodę na transfer


09 CZERWCA 2017, 12:43


MICHAŁ PAZDAN
LEGIA WARSZAWA
LOTTO EKSTRAKLASA
GENOA
FC KOELN
WŁOCHY
NIEMCY
TRANSFERYStoper odejdzie z Legii Warszawa.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Michał Pazdan podczas najbliższego letniego okienka transferowego opuści drużynę Wojskowych. Włodarze mistrza Polski dali już 29-latkowi zgodę na transfer, więc środkowy obrońca może swobodnie przebierać w ofertach.

Wychowanek Hutnika Kraków ma kilka kuszących propozycji. Głównie są to oferty z Włoch, Niemiec oraz Turcji. Mowa tutaj o Genoi, która jest faworytem do jego pozyskania, FC Koeln i Galatasaray Stambuł. Sam zainteresowany podobno chciałby zagrać w jednej z najsilniejszych europejskich lig, więc turecka Super Lig raczej odpada.

Michał Pazdan był jednym z bohaterów kadry Adama Nawałki podczas ostatnich mistrzostw Europy we Francji i już po tym turnieju zaczęły nim się interesować duże zespoły. 29-latek pozostał jednak w Legii i nawet przedłużył umowę z warszawską drużyną, w której zawarto klauzulę wykupu w wysokości 2,5 milina euro.

25-krotny reprezentant Polski był łączony z przenosinami do m.in. Pescary Calcio, FSV Mainz, Ingolstadt 04 oraz Realu Betis. Najkonkretniejszą propozycję złożyli do tej pory jednak włodarze Besiktasu Stambuł, którzy zaproponowali za stopera Wojskowych nieco ponad 2 miliony euro.Ernest Chalimoniuk

Źródło:

Przegląd Sportowy


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI