TRANSFERY

Mario Lemina w Arsenalu?


08 CZERWCA 2017, 10:14


JUVENTUS
OLYMPIQUE LYON
ARSENAL
MARIO LEMINA
MASSIMILIANO ALLEGRI
TRANSFERYPomocnik Juventusu może odejść z klubu już tego lata.

Mario Lemina przyznał, że schlebia mu zainteresowanie ze strony Arsenalu. Gabończyk przybył do Starej Damy w 2016 roku z Olympique Marsylia za niespełna 10 milionów euro. Pomocnik nie jest zadowolony z obecnej roli, jaką odgrywa w drużynie Massimiliano Allegriego.

23-latek chciałby występować częściej, czego nie może mu zapewnić włoski szkoleniowiec. Mario Lemina z tego też powodu prawdopodobnie opuści latem zespół ze stolicy Piemontu. Ostatnimi czasy spekulowano o jego ewentualnym transferze do Olympique Lyon lub Arsenalu.

- Moim celem jest się wspinać coraz wyżej. Jeśli mam odejść z Juve, to tylko za granicę. Lyon? Nie sądzę aby oni się mną interesowali. Arsenal? Ta propozycja mi schlebia. Nigdy nie wątpiłem w swoje cechy. Jestem w wielkim klubie, ale nie pokazałem jeszcze prawdziwego siebie. Bardzo się cieszę, że tak duże drużyny się mną interesują - powiedział sześciokrotny reprezentant Gabonu.

W zakończonym już sezonie Serie A Mario Lemina rozegrał łącznie 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył także jedną asystę. Jego obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2020 roku, a portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 8 milionów euro.Jakub Brzycki

Źródło:

goal.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI