ANGLIA

Yaya Toure odejdzie z Manchesteru City?


15 MAJA 2017, 15:50


YAYA TOURE
MANCHESTER CITY
DIMITRI CELUK
CRYSTAL PALACE
WEST HAM UNITED
NEWCASTLE UNITED
TRANSFERYByć może tego lata z Manchesterem City pożegna się Yaya Toure.

Na obecną chwilę iworyjskiemu piłkarzowi kończy się kontrakt 30 czerwca 2017 roku i nadal nie został on przedłużony. O całej sprawie wypowiedział się agent 34-latka, Dimitri Celuk.

- Na razie nic nie słyszałem o umowie. Czytałem wiele plotek o nowym kontrakcie, ale nic na ten temat nie wiem. Ostatni raz z działaczami City rozmawiałem w marcu - wyznał agent Yayi Toure, Dimitri Celuk.

- Mamy sporo możliwości, nawet jeśli mój klient odejdzie z Manchesteru. Yaya ma już bardzo ciekawe oferty z różnych klubów. Są to zespoły, które zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów na przyszły sezon. Dla Toure City jest jednak szczególną drużyną, której oddał swoje serce - dodał.

- Mój klient chce grać w Champions League, ale może odejść także do klubu, który ma po prostu wielkie plany - zakończył.

Yaya Toure jest łączony z przenosinami do Włoch (Inter Mediolan) i Chin. Zespołami, które podobno także interesują się doświadczonym pomocnikiem, są takie ekipy Crystal Palace, West Ham United, Newcastle United oraz Brighton & Hove Albion.Jakub Brzycki

Źródło:

Sky Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI