TRANSFERY

Oba zespoły z Manchesteru chcą Gianluigiego Donnarummę


14 MAJA 2017, 22:19


AC MILAN
MANCHESTER UNITED
MANCHESTER CITY
GIANLUIGI DONNARUMMA
CLAUDIO BRAVO
DAVID DE GEA
TRANSFERYW letnim okienku transferowym utalentowany bramkarz AC Milanu może trafić do Manchesteru United lub Manchesteru City.

Gianluigi Donnarumma, bo o nim jest mowa, ma zaledwie 18 lat i już występuje w pierwszym składzie Rossonerich. Według angielskich mediów, oba kluby z Manchesteru - United i City powalczą w lipcu o jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia na świecie.

The Citizens jest gotowe zaoferować Gianluigiemu Donnarummie zarobki na poziomie 70 tysięcy funtów tygodniowo. Nastolatek walczyłby o pierwszy skład z Claudio Bravo. Z kolei w ekipie Czerwonych Diabłów mógłby od razu wskoczyć do podstawowej jedenastki, gdyż klub na rzecz Realu Madryt opuścić ma David de Gea. Warto dodać, że z drużyną z Old Trafford łączony jest także Jan Oblak.

Mówi się, że osiemnastolatek kosztowałby tylko 20 milionów funtów ze względu na to, że w przyszłym roku wygasa jego kontrakt. W obecnym sezonie bramkarz rozegrał w Serie A 36 meczów, puścił 43 bramki i 11 razy zachował czyste konto. AC Milan do ostatniej chwili będzie walczył o zatrzymanie swojej perełki.Jakub Brzycki

Źródło:

The Sun


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI