TRANSFERY

Kluby z Manchesteru zgłaszają się po Jamesa Rodrigueza


12 MAJA 2017, 18:49


REAL MADRYT
JAMES RODRIGUEZ
MANCHESTER UNITED
MANCHESTER CITY
ZINEDINE ZIDANE
TRANSFERYWedług doniesień medialnych, tego lata pomocnik Realu Madryt James Rodriguez odejdzie do któregoś klubu z Manchesteru.

Kolumbijczyk spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, jednak nie dostaje zbyt wielu minut w zespole Zinedine'a Zidane'a. Sporo meczów przesiaduje na ławce rezerwowych lub po prostu z niej pojawia się na boisku. 25-latek jest jednym z najlepszych pomocników na Starym Kontynencie, ale jego czas w Realu Madryt chyba już minął.

Portal "Ok Diario" podaje, że James Rodriguez podjął już decyzję o opuszczeniu Madrytu. Piłkarz nie jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie. Super rezerwowy Królewskich chce więcej minut przebywać na boisku i dlatego pragnie zmienić otoczenie.

Z pomocą wychodzą mu dwa kluby z Premier League - Manchester United i Manchester City. Właśnie te zespoły chętnie widziałyby u siebie 53-krotnego reprezentanta Kolumbii. Zespół z Santiago Bernabeu chciałby otrzymać za swojego pomocnika 80 milionów euro. Według ostatnich informacji obie ekipy ponoć kontaktowały się już z agentem zawodnika, który czeka na podjęcie decyzji razem ze swoim klientem do zakończeniu obecnego sezonu.

James Rodriguez w trwającej kampanii La Liga rozegrał 20 spotkań, w których strzelił 8 bramek i zaliczył 6 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 50 milionów euro. Jakub Brzycki

Źródło:

Ok Diario


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI