TRANSFERY

Manchester City obserwował kilku zawodników Juventusu


11 MAJA 2017, 19:39


AITOR BEGUIRISTAIN
MANCHESTER CITY
JUVENTUS FC
FC BARCELONA
ALEX SANDRO
LEONARDO BONUCCI
DANI ALVES
GIORGIO CHIELLINI
ANDREA BARZAGLIDyrektor sportowy Manchesteru City Aitor Beguiristain obserwował kilku piłkarzy Juventusu.

Podczas wtorkowego rewanżowego meczu Juventusu z AS Monaco w ramach 1/2 finału Ligi Mistrzów dyrektor sportowy The Citizens przyglądał się trzem piłkarzom Juve. Najbardziej skupiony był na Alexie Sandro, ale obserwował także poczynania Leonardo Bonucciego i Daniego Alvesa.

Klub z Premier League chce złożyć ofertę za Alexa Sandro w wysokości 50 milionów euro. Jeśli chodzi o Leonardo Bonucciego, to kwota ma wyglądać podobnie. Na obu zawodników władze Manchesteru City chcą przygotować łącznie 100 milionów euro.

Były menadżer FC Barcelony, a obecnie trener zespołu z Etihad Stadium Pep Guardiola chce w końcu wzmocnić swoją drużynę i liczyć się w przyszłym sezonie w walce o mistrzostwo Anglii, jak i o trofeum Ligi Mistrzów.

Wydaje się, że zakontraktowanie, któregoś z tych graczy będzie trudnym zadaniem dla włodarzy The Citizens. Leonardo Bonucci stanowi wielką siłę w obronie Juventusu i jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Z kolei Alex Sandro jest niezastąpionym piłkarzem na lewej stronie defensywy.

Patrząc jednak na obronę Starej Damy, to zbliża się pora, żeby zaczynać ją odmładzać. Każdy z defensorów - mowa tutaj o Giorgio Chiellinim, Andrei Barzaglim, Leonardo Bonuccim oraz Danim Alvesie - mają już ponad 30 lat. Tylko Alex Sandro jest jeszcze przed trzydziestką.Jakub Brzycki

Źródło:

goal.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI