ANGLIA

Legenda wybrała gracza sezonu Manchesteru United. Zaskoczenie!


28 KWIETNIA 2017, 14:36


GARY NEVILLE
ANTONIO VALENCIA
MANCHESTER UNITED
PREMIER LEAGUEGary Neville wybrał najlepszego zawodnika drużyny z Old Trafford w tym sezonie. O dziwo nie jest to Zlatan Ibrahimović ani Paul Pogba.

Wyżej wymienieni piłkarze może i skradają nagłówki sportowych gazet, ale według legendy Czerwonych Diabłów najlepszym graczem w zespole Jose Moruinho aktualnie jest... Antonio Valencia.

Prawy obrońca w każdym meczu wykonuje heroiczną pracę na boisku. Może grać zarówno jako lewy skrzydłowy napastnik, lewy pomocnik czy defensor co sprawia, że pomaga kolegom w ofensywie, ale też zawsze wraca do obrony. 

Gary Neville w swojej wypowiedzi porównał Ekwadorczyka do siebie z czasów gry w United. Antonio Valencia nie jest już najmłodszym zawodnikiem. 31-latek przeżywa ostatnie lata w swojej karierze, jednak jak sam mówi, czuje się bardzo dobrze i jest w świetnej formie.

- Zmieniłem się na wiele sposobów, ale dalej czuje głód  gry. Moim pragnieniem jest pozostanie w Manchesterze United. Czuję się jakbym nadal miał zaledwie 21 lat. Jestem wdzięczny klubowi, który dał mi szansę spełnić swoje marzenia. I oczywiście będę nadal ciężko walczyć, aby zostać tu nieco dłużej - powiedział Antonio Valencia.

89-krotny reprezentant Ekwadoru w tym sezonie rozegrał 39 spotkań, w których zdobył jedną bramke i zaonotował sześć asyst.Wiktor Berdzik

Źródło:

Mirror


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI