POLSKA

Oficjalnie: Waldemar Fornalik odchodzi z Ruchu Chorzów!


20 KWIETNIA 2017, 20:10


WALDEMAR FORNALIK
RUCH CHORZÓW
LOTTO EKSTRAKLASAWaldemar Fornalik zrezygnował ze stanowiska szkoleniowca Ruchu Chorzów.

Oświadczenie Waldemara Fornalika na portalu "Niebiescy.pl":

Po 2,5 roku mojej pracy w Chorzowie nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji - sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, który poprowadzę w tym sezonie w roli trenera Ruchu Chorzów. Jak ciężka to była decyzja zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą jak blisko jestem związany z Ruchem i tworzącymi go ludźmi. Razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. Niestety, wydarzenia ostatnich miesięcy - w tym szczególnie ostatnich dni - sprawiły, że nie czułem się już wyłącznie odpowiedzialny za osiągane wyniki. Jest to sytuacja, której nie mogłem zaakceptować.

Razem z zawodnikami wykonaliśmy ciężką pracę, która dała nam na boisku 34 punkty. Rozstaję się z drużyną, którą stać na utrzymanie i z którą tworzyliśmy dobrze współpracujący kolektyw. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym, co wydarzyło się w Ruchu w ostatnich latach - w szczególności drużynie, wspaniałym kibicom i wszystkim współpracownikom.

Nie od dziś wiadomo, że klub rozgrywający swoje domowe mecze na stadionie przy ulicy Cichej ma problemy organizacyjne i finansowe. Były selekcjoner reprezentacji Polski może zostać nowym menedżerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, z którą ostatnio pożegnał się Czesław Michniewicz.Ernest Chalimoniuk

Źródło:

niebiescy.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI