TRANSFERY

Oficjalnie: Korona Kielce przedstawiła Lukę Zarandię


08 KWIETNIA 2022, 16:21


LUKA ZARANDIA
KORONA KIELCE
SV ZULTE WAREGEM
FORTUNA 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYLuka Zarandia podpisał umowę z Koroną. Gruziński pomocnik związał się z kieleckim klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

26-latek jest wychowankiem SK Lokomotiwi Tbilisi. W latach 2016-2019 był piłkarzem Arki Gdynia, z którą wraz z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim zdobył Puchar Polski w sezonie 2016/2017 oraz dwukrotnie Superpuchar Polski w 2017 i 2018 roku. Z Arki przeniósł się do belgijskiego SV Zulte Waregem. Spędził w nim rundę jesienną kampanii 2019/20. Później został wypożyczony do kazachskiego Tobołu Kustanaj.

Luka to dwukrotny reprezentant Gruzji, w której debiutował w 2018 roku. Zarandia ma na swoim koncie występy w 50 spotkaniach w Ekstraklasie, w których zanotował 6 bramek oraz 9 asyst. Urodzony w Tiflis 26-letni zawodnik jest ofensywnie ukierunkowanym pomocnikiem.

- Na podziękowania z mojej strony zasługują przede wszystkim trener Leszek Ojrzyński, Edward Klejndinst oraz Paweł Golański, którzy obdarzyli mnie zaufaniem. Teraz chce pomóc zespołowi osiągnąć cel, jakim jest powrót do Ekstraklasy - komentuje nowy zawodnik Korony, Luka Zarandia.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: korona-kielce.pl | Fot. Korona Kielce


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI