TRANSFERY

Oficjalnie: Luka Gagnidze przechodzi do Rakowa Częstochowa


26 MARCA 2022, 13:48


LUKA GAGNIDZE
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
DYNAMO MOSKWA
URAL
EKSTRAKLASA
TRANSFERYGruziński pomocnik, Luka Gagnidze, podpisał kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/2022. 19-latek wcześniej zawiesił swoją umowę z Dynamem Moskwa.

Nowy nabytek Rakowa urodził się 28 lutego 2003 roku w miejscowości Kutaisi. Mierzy 175 centymetrów wzrostu. Karierę rozpoczynał w akademii Dinamo Tbilisi. Tam zadebiutował także w gruzińskiej ekstraklasie, gdzie w barwach Dinama rozegrał 18 meczów, zdobywając 1 bramkę i notując 3 asysty. W lipcu 2021 roku parafował umowę z Dynamem Moskwa, z którego szybko został wypożyczony do drużyny Urału Jekaterynburg. Debiut w rosyjskiej Premier Lidze zaliczył 1 sierpnia. Łącznie w ekipie Urału wystąpił w 13 spotkaniach.

- Czuję się bardzo dobrze. Chcę dobrze grać i pomóc drużynie, żeby osiągnęła jeszcze wyższy poziom - powiedział po podpisaniu kontraktu Luka Gagnidze.

- Zmiany w przepisach rejestrowania zawodników umożliwiły nam pozyskanie Luki. To młody piłkarz obdarzony dobrą techniką. Będzie dla nas kolejną opcją w środku pola. Wierzymy, że szybko wkomponuje się w zespół i pomoże nam w decydujących meczach tego sezonu - mówi dyrektor sportowy, Robert Graf.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: rakow.com | Fot. Raków Częstochowa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI