TRANSFERY

Oficjalnie: Burton Albion FC zakontraktował Oumara Niasse'a


19 LUTY 2022, 15:59


OUMAR NIASSE
BURTON ALBION FC
HUDDERSFIELD TOWN
EVERTON FC
LEAGUE ONE
TRANSFERY31-letni bardzo doświadczony atakujący sensacyjnie przenosi się do średniaka League One (trzecia liga angielska).

Burton Albion FC za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Oumara Niasse'a, który od lipca 2021 roku pozostawał bez klubu po tym, jak rozstał się z Huddersfield Town. Środkowy napastnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą krótkoterminowym kontraktem.

Dziewięciokrotny reprezentant Senegalu był piłkarzem zespołu popularnych The Terriers (nawet nie zadebiutował) od marca 2021 roku, kiedy to trafił na John Smith's Stadium za darmo z Evertonu, który swego czasu zapłacił za niego prawie 18 mln euro, ale kompletnie nie spełnił on pokładanych w nim oczekiwań.

Oumar Niasse, który w CV ma również takie ekipy jak Hull City czy Lokomotiw Moskwa, w 170 spotkaniach podczas swojej kariery strzelił 60 bramek i zaliczył 27 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 700 tys. euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: burtonalbionfc.co.uk


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI