TRANSFERY

Oficjalnie: Youcef Belaili przenosi się do Stade Brest


08 LUTY 2022, 16:01


YOUCEF BELAILI
STADE BREST
QATAR SC
ANGERS
LIGUE 1
FRANCJA
ALGIERIA
TRANSFERY29-latek spróbuje swoich sił na murawach francuskiej Ligue 1.

Stade Brest za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Youcefa Belaïliego z Qatar SC, który rozwiązał z nim umowę po tym, jak atakujący zdobył gola dla kadry narodowej na Arab Cup przeciwko... Katarowi. Lewoskrzydłowy po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do czerwca 2022 roku (ewentualne przedłużenie ze strony klubu na trzy sezony).

33-krotny reprezentant Algierii, który jest ważną postacią Lisów Pustyni, w latach 2015-2017 nie mógł grać z powodu dyskwalifikacji za doping, który wykryto u niego po jednym ze spotkań Afrykańskiej Ligi Mistrzów. Były zawodnik takich ekip jak MC Oran, USM Algier, Esperance Tunis, Angers SCO oraz Al-Ahli Dschidda jest bardzo popularny w swoim kraju, o czym świadczy fakt, że po jego transferze konto Stade Brest w serwisie społecznościowym "Instagram" urosło o ponad 300 tysięcy nowych obserwujących.

Youcef Belaïli w 24 meczach dla drużyny Qatar SC strzelił 17 bramek i zaliczył 3 asysty. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na mniej więcej 1,5 miliona euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: sb29.bzh | Fot. Stade Brestois 29


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI