TRANSFERY

Oficjalnie: US Salernitana 1919 dokonała sześciu wzmocnień


07 LUTY 2022, 15:17


DIEGO PEROTTI
RADU DRAGUSIN
US SALERNITANA
JUVENTUS
SERIE A
WŁOCHY
TRANSFERYDrużyna, która jest czerwoną latarnią Serie A, marzy o utrzymaniu się w elicie.

US Salernitana 1919 za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu kolejnych sześciu nowych zawodników - Diego Perottiego (za darmo z Fenerbahce Stambuł, kontrakt do czerwca 2022 roku), Radu Dragusina (półsezonowe wypożyczenie z Juventusu), Ivana Radovanovicia (za darmo z Genoi, umowa do czerwca 2023 roku), Lysa Mousseta (półsezonowe wypożyczenie z Sheffield United), Emila Bohinena (półsezonowe wypożyczenie za 250 tysięcy euro z CSKA Moskwa - obowiązek wykupu w przypadku utrzymania) oraz Mikaela (półsezonowe wypożyczenie za 800 tysięcy euro ze Sport Recife - obowiązek wykupu w przypadku utrzymania).

Najbardziej znanymi postaciami spośród wyżej wymienionych zdecydowanie są 33-letni Diego Perotti oraz 20-letni Radu Dragusin. Pięciokrotny reprezentant Argentyny to były skrzydłowy między innymi AS Romy czy Sevilli. Rumuński stoper jest natomiast nadzieję turyńskiego Juventusu, by w przyszłości wejść w buty Giorgio Chielliniego lub Leonardo Bonucciego.

Ivan Radovanović i Emil Bohinen występują na pozycji środkowego pomocnika, natomiast Lys Mousset oraz Mikael grają na środku ataku. Koniki Morskie rzecz jasna zamykają tabelę włoskiej ekstraklasy, ale nie mają zamiaru się poddawać i do końca będą walczyć o utrzymanie.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: ussalernitana1919.it | Fot. US Salernitana 1919


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI