TRANSFERY

Oficjalnie: Górnik Łęczna ściąga Rubena Lobato


04 LUTY 2022, 21:47


RUBEN LOBATO
GÓRNIK ŁĘCZNA
BURGOS CF
ATLETICO MADRYT
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYPochodzący z Hiszpanii Ruben Lobato Cabal będzie reprezentował zielono-czarne barwy. Urodzony 9 marca 1994 roku Lobato występuje na pozycji lewego obrońcy i z Górnikiem Łęczna związał się 1,5-rocznym kontraktem.

27-letni piłkarz swoją karierę rozpoczął w hiszpańskim Rayo Vallecano, a jego ostatnim klubem był Burgos CF. W międzyczasie Lobato reprezentował barwy rezerw Atletico Madryt, SD Eibar, a także Getafe CF B.

- Ruben trenuje z nami od początku przygotowań. Prezentował sie na tyle dobrze, że zdecydowaliśmy się podpisać kontrakt. Mam nadzieję, że tak jak to było z Alexem Serrano zawodnik szybko wywalczy sobie miejsce w składzie - powiedział dyrektor sportowy Górnika Łęczna, Veljko Nikitović.

- Warto zaznaczyć, że jest to zawodnik lewonożny, który może grać zarówno na lewej obronie, na lewym wahadle, a przez sztab szkoleniowy był również sprawdzany na pozycji półlewego stopera. Lobato to zawodnik uniwersalny i mam nadzieję, że przyda się nam w walce o utrzymanie - dodał Nikitović.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: gornik.leczna.pl | Fot. Górnik Łęczna


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI