TRANSFERY

Oficjalnie: Bogdan Racovitan nabytkiem Rakowa Częstochowa


27 STYCZNIA 2022, 20:11


BOGDAN RACOVITAN
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
FC BOTOSANI
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYPochodzący z Rumunii Bogdan Racovitan na zasadzie transferu definitywnego za 700 tysięcy euro dołącza do Rakowa Częstochowa. Umowa z 21-letnim obrońcą będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Nowy nabytek Czerwono-Niebieskich urodził się 6 czerwca 2000 roku w miejscowości Dijon we Francji. Mierzy 185 centymetrów wzrostu. Karierę piłkarską rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Dijon FCO. W lutym 2021 roku trafił do FC Botosani, gdzie rozegrał łącznie 25 meczów, z czego 23 w bieżącej kampanii, raz wpisując się na listę strzelców. W piłkarskim CV nowego stopera Medalików znajdują się także 4 występy w reprezentacji Rumunii U-21.

- Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Chcę rozegrać dobre mecze i pomóc drużynie zajść jak najdalej w obecnym sezonie - powiedział po podpisaniu kontraktu Bogdan Racovitan.

- Jesteśmy zadowoleni, że udało się dopiąć ten transfer i Bogdan jest zawodnikiem Rakowa. Mamy nadzieję, że wzmocni on rywalizację na pozycji środkowych obrońców. Uważamy, że Bogdan ma potencjał zostać jednym z czołowych zawodników na tej pozycji w lidze - komentuje transfer Robert Graf, dyrektor sportowy.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: rakow.com | Fot. Raków Częstochowa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI