TRANSFERY

Oficjalnie: Dennis Jastrzembski piłkarzem Śląska Wrocław


25 STYCZNIA 2022, 19:58


DENNIS JASTRZEMBSKI
ŚLĄSK WROCŁAW
HERTHA BERLIN
BUNDESLIGA
NIEMCY
TRANSFERY21-letni atakujący nie mógł liczyć na regularne występy w Bundeslidze, więc postanowił zasmakować gry w Polsce.

Śląsk Wrocław za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz klubowej strony internetowej poinformował o pozyskaniu bez kwoty odstępnego niemiecko-polskiego lewego skrzydłowego, Dennisa Jastrzembskiego. Podpisał on kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.

Zawodnik ten nie był zbyt często brany pod uwagę przez trenera Pala Dardaia, który dawał mu po kilka minut w mało istotnych meczach. Sytuacja nie zmieniła się także po zwolnieniu Węgra, kiedy to stery objął turecki szkoleniowiec - Tayfun Korkut. Mało tego, 47-letni menedżer odsunął go od kadry meczowej, więc nie dziwi chęć regularnej gry piłkarza, choćby nawet w gorszej lidze.

Dennis Jastrzembski dołączył do Herthy Berlin w 2015 roku, a trzy lata później włączony został do pierwszej drużyny. Jednak półtora roku spędził na wypożyczeniach w SC Paderborn oraz SV Waldhof Mannheim. W trakcie rundy jesiennej w 12 spotkaniach zaliczył jedną asystę - w DFB Pokal przeciwko Preußen Münster. Wyceniany jest on na milion euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: slaskwroclaw.pl | Fot. Śląsk Wrocław


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI