TRANSFERY

Oficjalnie: Jeremie Boga nabytkiem Atalanty Bergamo


24 STYCZNIA 2022, 18:23


JEREMIE BOGA
ATALANTA BERGAMO
SASSUOLO CALCIO
SERIE A
WŁOCHY
WKS
TRANSFERY25-latek głośnym wzmocnieniem ekipy popularnych Orobicich.

Atalanta Bergamo za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu na zasadzie półsezonowego wypożyczenia (obowiązek późniejszego wykupu) Jeremiego Bogi z US Sassuolo Calcio. Lewoskrzydłowy po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

Po zakończeniu obecnej kampanii drużyna z Lombardii będzie musiała wykupić atakującego za 22-25 milionów euro. Siedmiokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej z powodzeniem występował w barwach zespołu Czarno-Zielonych od lipca 2018 roku, kiedy to trafił na Mapei Stadium z londyńskiej Chelsea.

Jeremie Boga w 12 spotkaniach aktualnego sezonu zanotował 3 asysty, a łącznie dla US Sassuolo Calcio strzelił 18 bramek i zaliczył 10 ostatnich podań w 102 meczach. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 20 milionów euro.

Iworyjczyk, który przebywa na tegorocznym Pucharze Narodów Afryki, zostanie najdroższym nabytkiem w całej historii włoskiej Atalanty Bergamo.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: atalanta.it | Fot. Atalanta Bergamo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI