TRANSFERY

Oficjalnie: Bartosz Kwiecień w Resovii Rzeszów


23 STYCZNIA 2022, 19:45


BARTOSZ KWIECIEŃ
RESOVIA RZESZÓW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERYBartosz Kwiecień wzmocni defensywę Resovii Rzeszów (jedenasta drużyna Fortuna 1 Ligi). Zawodnik w trwającym sezonie siedmiokrotnie reprezentował barwy Jagiellonii Białystok, do której trafił z Korony Kielce w lipcu 2017 roku. Dla Żółto-Czerwonych na poziomie Ekstraklasy zagrał w sumie 77 razy, strzelił 5 goli i zaliczył jedną asystę.

Urodzony w Starachowicach 27-letni obrońca reprezentował barwy także Górnika Łęczna, Arki Gdynia oraz Chrobrego Głogów. W kampanii 2018/2019 wystąpił w czterech spotkaniach kwalifikacji do Ligi Europy zdobywając wcześniej wicemistrzostwo Polski z Jagiellonią Białystok. Z Resovią Rzeszów związał się rocznym kontraktem.

- Mimo piłkarsko stosunkowo średniego wieku pograłem trochę na szczeblu pierwszej ligi i ekstraklasy. Wiadomo, że człowiek marzy, aby grać dużo więcej, ale w życiu nie zawsze jest tak, jakby się chciało. Cieszę się, że przychodzę do Resovii. Klub wykazał się dużą inicjatywą w pozyskaniu mnie. Mówię tu zarówno o trenerze, jak i dyrektorze sportowym - powiedział stoper.

- Mam nadzieję że będzie to dobry ruch dla obu stron. Razem przy tych wzmocnieniach, które już tutaj nastąpiły i przy tym zespole, który aktualnie jest, możemy troszkę namieszać i zrobić coś fajnego. Nasza ciężka praca z pewnością zaowocuje sukcesami - dodał Bartosz Kwiecień.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: cwks-resovia.pl | Fot. CWKS Resovia Rzeszów


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI