TRANSFERY

Oficjalnie: Kristoffer Normann Hansen w Widzewie Łódź


22 STYCZNIA 2022, 15:31


KRISTOFFER NORMANN HANSEN
RTS WIDZEW ŁÓDŹ
SANDEFJORD FOTBALL
POLSKA
TRANSFERY27-letni Norweg występujący najczęściej na lewej pomocy związał się z zespołem czterokrotnego mistrza Polski kontraktem obowiązującym do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Kristoffer Normann Hansen jest wychowankiem zespołu Larvik Turn, z którego trafił do akademii Sandefjord Fotball. To właśnie w tym klubie rozegrał najwięcej spotkań na różnych poziomach ligowych - w jego barwach zagrał łącznie w 135 meczach, w których zdobył 20 goli i zanotował 15 asyst.

W minionej kampanii jako zawodnik Sandefjord wystąpił w 26 meczach Eliteserien - najwyższej klasy rozgrywkowej Norwegii. W tym czasie ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców i wypracował 7 asyst. W 2014 roku Kristoffer Normann Hansen czterokrotnie zagrał w meczach towarzyskich reprezentacji Norwegii U-20 oraz U-21. Zdobył w nich jedną bramkę.

W piątek 21 stycznia 27-letni Kristoffer Normann Hansen, mogący występować na pozycji pomocnika lub napastnika, podpisał umowę z Widzewem Łódź. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu z opcją przedłużenia o dwa lata.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: widzew.com | Fot. RTS Widzew Łódź


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI