TRANSFERY

Oficjalnie: Maksymilian Hebel trafi do Wieczystej Kraków


04 STYCZNIA 2022, 21:58


MAKSYMILIAN HEBEL
KS WIECZYSTA KRAKÓW
RESOVIA RZESZÓW
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERY25-latek zaakceptował propozycję złożoną mu przez czwartoligowca.

Ofensywny pomocnik występujący w ostatnich sezonach w pierwszoligowej Resovii podpisał z małopolskim klubem dwuletni kontrakt obowiązujący od 1 lipca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Hebel występował w juniorskich drużynach Arki Gdynia. Później grał m. in. w Bytovii Bytów oraz Gryfie Wejherowo. W 2020 roku trafił do rzeszowskiej ekipy, z którą wywalczył awans do pierwszej ligi. W minionej rundzie na boiskach pierwszej ligi wystąpił w 12 spotkaniach, dwukrotnie trafiając do bramki rywali.

Trenowana przez Franciszka Smudę Wieczysta Kraków jest zdecydowanym liderem małopolskiej czwartej ligi i pewnie zmierza do trzeciej ligi. Koszulkę tego zespołu przywdziewają już tacy znani zawodnicy jak Wilde-Donald Guerrier, Sławomir Peszko, Radosław Majewski, a także Michał Miśkiewicz.

Aktualizacja: Transfer Maksymiliana Hebla został przyśpieszony i ofensywny pomocnik już teraz na zasadzie transakcji definitywnej przejdzie z Resovii Rzeszów do Wieczystej Kraków, a nie za darmo po wygaśnięciu umowy dopiero latem 2022 roku, jak pierwotnie przekazał czwartoligowiec.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: kswieczysta.com | Fot. Wieczysta Kraków


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI