TRANSFERY

Oficjalnie: Łukasz Teodorczyk napastnikiem Vicenzy


04 STYCZNIA 2022, 18:16


ŁUKASZ TEODORCZYK
LR VICENZA
UDINESE CALCIO
SERIE B
WŁOCHY
POLSKA
TRANSFERY30-latek niestety kontynuuje ścieżkę swojej kariery pod symbolem regresu.

Minęło ledwie kilka dni, od kiedy ogłoszono, że Łukasz Teodorczyk rozwiązał umowę z Udinese Calcio, a już został zaprezentowany przez nowy zespół. Jest nim grająca póki co na zapleczu Serie A - LR Vicenza. Wyrażenie "póki co" jest tutaj kluczowe, gdyż ekipa ta wyraźnie zamyka stawkę na drugim szczeblu rozgrywek i nieuchronnie zmierza do... Serie C.

To tylko pokazuje, na jakim etapie swojej kariery znajduje się były reprezentant Biało-Czerwonych. Kontrakt z obecnym pracodawcą zawarł do końca trwającego sezonu. Co ciekawe, Teo ostatnio oferował swoje usługi tureckiemu Besiktasowi Stambuł, który kiedyś wykazywał nim zainteresowanie, ale najwidoczniej teraz Polak nie jest już celem Czarnych Orłów.

Łukasz Teodorczyk przez cały pobyt w Udinese Calcio zdołał strzelić zaledwie jednego gola i to jeszcze z rzutu karnego. 30-letni już gracz na swoim koncie ma występy w Polonii Warszawa, Lechu Poznań, Dynamie Kijów, RSC Charleroi czy Anderlechcie Bruksela, gdzie śmiało można powiedzieć, że przypadł prime snajpera. Aktualnie Teo wyceniany jest na 700 tysięcy euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: lrvicenza.net | Fot. PZPN


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI