TRANSFERY

Oficjalnie: Michael Cuisance zawodnikiem Venezii


02 STYCZNIA 2022, 12:44


MICHAEL CUISANCE
VENEZIA FC
FC BAYERN MONACHIUM
BUNDESLIGA
WŁOCHY
TRANSFERY22-latek niebawem na stałe zamieni Bundesligę na Serie A.

Jak donosi Fabrizio Romano, szeregi Bayernu Monachium ma opuścić sprowadzony niegdyś w roli planu na przyszłość francuski środkowy pomocnik, Michaël Cuisance. Piłkarz ten bowiem zainteresował swoją osobą włoską Venezię, która już wstępnie porozumiała się z władzami niemieckiego hegemona. Do kasy klubowej Die Roten ma trafić mniej więcej 4,5 miliona euro.

Kwota ta będzie powiększona o ewentualne bonusy. Francuz od początku musiał liczyć się z rolą rezerwowego przy niezwykle silnej kadrze i swego czasu został nawet wypożyczony do Olympique'u Marsylia w celu złapania cennego doświadczenia. Jednak po powrocie do Monachium nie dostawał wielu szans, stąd zapewne dla obu stron korzystnym rozwiązaniem jest zakończenie współpracy.

Michaël Cuisance w trwającej kampanii na boisku zameldował się dwukrotnie. Strzelił on gola i zaliczył asystę w wygranym 12:0 spotkaniu Pucharu Niemiec z Bremer SV. 22-latek wyceniony został na 5 milionów euro.

Aktualizacja: Venezia FC oficjalnie potwierdziła sprowadzenie za 4,5 mln euro Michaëla Cuisance'a z Bayernu Monachium. Kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: Venezia FC, Fabrizio Romano | Fot. Venezia FC


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI