TRANSFERY

Oficjalnie: Wieczysta Kraków związała się z Wildem-Donaldem Guerrierem


15 LISTOPADA 2021, 13:04


WILDE-DONALD GUERRIER
KS WIECZYSTA KRAKÓW
APOLLON FC
WISŁA KRAKÓW
TRANSFERY32-latek po ponad pięciu latach wraca na polskie murawy.

KS Wieczysta Kraków za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Wilde'a-Donalda Guerriera z Apollonu Limassol. Lewy wahadłowy po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku (opcja przedłużenia o następny sezon).

55-krotny reprezentant Haiti występował w barwach cypryjskiej ekipy od lutego 2021 roku, kiedy to trafił na Stadion Tsirio w formie darmowej transakcji z Karabachu Agdam. Wcześniej grał jeszcze dla takich drużyn jak Neftchi Baku, Alanyaspor, Wisła Kraków, America des Cayes oraz Violette Athletic Club.

Wilde-Donald Guerrier w 25 spotkaniach poprzedniej kampanii strzelił 10 bramek. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 600 tysięcy euro. Trenowana przez Franciszka Smudę Wieczysta Kraków jest zdecydowanym liderem małopolskiej czwartej ligi. Koszulkę tego zespołu przywdziewają już tacy znani zawodnicy jak Sławomir Peszko, Radosław Majewski oraz Michał Miśkiewicz.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: kswieczysta.com | Fot. KS Wieczysta Kraków


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI