TRANSFERY

Oficjalnie: Lucio Ceci trafił do SSC Napoli


21 PAŹDZIERNIKA 2021, 18:00


LUCIO CECI
PIOTR ZIELIŃSKI
SSC NAPOLI
LEGIA WARSZAWA
WŁOCHY
POLSKA
TRANSFERY16-latek zamienił akademię mistrza Polski na szkółkę lidera Serie A.

Lucio Ceci został nowym zawodnikiem SSC Napoli. Szesnastoletni napastnik jest synem Włocha oraz Ukrainki, a ostatnie lata spędził w akademii Legii Warszawa. Pierwsze piłkarskie kroki natomiast stawiał on w szkółce Resovii Rzeszów (w tym mieście jego rodzice prowadzą restaurację, dlatego od dzieciństwa mieszkał w Polsce). Perspektywiczny snajper teraz dołączył do młodzieżowych ekip neapolitańskiego giganta, gdzie będzie rozwijał swój duży talent.

Warto odnotować, że na co dzień barwy SSC Napoli przywdziewają już dobrze znany wszystkim kibicom Piotr Zieliński oraz mniej kojarzony przez fanów Hubert Idasiak, który jest 19-letnim bramkarzem i czasami zasiada nawet na ławce rezerwowych seniorskiej drużyny prowadzonej przez Luciano Spallettiego.

Zespół rozgrywający swoje mecze na Stadio Diego Armando Maradona z kompletem punktów jest zdecydowanym liderem włoskiej Serie A.

- Spełniły się jego marzenia. Lucio od małego pragnął występować w Napoli. Z tego miasta pochodzi rodzina mojego męża i oczywiście wszyscy kibicują drużynie ze stadionu imienia Diego Maradony. Syn zawsze stawiał sobie ambitne cele. Będąc w Resovii, chciał grać dla Legii. Trenując w stolicy myślał, żeby trafić do jeszcze lepszego klubu. Udało mu się. Jesteśmy z niego bardzo dumni! - powiedziała na łamach serwisu SMS-u Resovii Rzeszów mama Lucio Ceciego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nowinki transferowe (@nowinki_transferowe)

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: sscnapoli.it, legia.com, korso24.pl, smsrzeszow.pl | Fot. SSC Napoli


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI