TRANSFERY

Oficjalnie: Podbeskidzie Bielsko-Biała związało się z Ezequielem Bonifacio


09 WRZEŚNIA 2021, 14:54


EZEQUIEL BONIFACIO
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
CA HURACAN
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERYPodbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło pozyskanie pierwszego w ich historii Argentyńczyka, pochodzącego z Mar del Plata, Ezequiela Augusto Bonifacio.

Ezequiel, który poza obywatelstwem argentyńskim posiada również włoski paszport jest uniwersalnym zawodnikiem mogącym występować jako wahadłowy po obu stronach boiska. W swojej dotychczasowej karierze zebrał ponad 135 spotkań, z czego aż 119 meczów w argentyńskiej ekstraklasie.

Na uwagę zasługuje również fakt, że nowy zawodnik pierwszoligowej ekipy będzie jedynym piłkarzem z Argentyny, który gra na poziomie centralnym w Polsce. Ezequiel dołączył do Podbeskidzia na zasadzie wolnego transferu i podpisał ze śląskim klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Popularni Górale po siedmiu kolejkach Fortuna 1 Ligi z dwunastoma punktami na koncie plasują się na dość wysokiej czwartej pozycji w tabeli.

Boczny obrońca (lepiej czuje się na prawej stronie) w swoim piłkarskim CV posiada takie rodzime drużyny jak Club Atletico Huracan, Club Atletico Union oraz Club de Gimnasia y Esgrima La Plata. Jest wyceniany na 1 mln euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: tspodbeskidzie.pl | Fot. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI