TRANSFERY

Oficjalnie: Cztery konkretne ruchy Lokomotiwu Moskwa


05 WRZEŚNIA 2021, 12:47


GYRANO KERK
FAUSTINO ANJORIN
KONSTANTIN MARADISHVILI
ALEXIS BEKA BEKA
LOKOMOTIWOkienko w Rosji jeszcze trwa, stąd klub ze stolicy kontynuuje ofensywę transferową, aby sprostać wymaganiom trwającego już sezonu Priemjer-Ligi.

Lokomotiw Moskwa poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych i oficjalnej strony internetowej o zakontraktowaniu czterech nowych zawodników. Są to Gyrano Kerk, Faustino Anjorin, Konstantin Maradishvili oraz Alexis Beka Beka.

Pierwszy z piłkarzy - Gyrano Kerk - kosztował 6 milionów euro i podpisał czteroletni kontrakt. 26-letni prawoskrzydłowy przez wiele lat z powodzeniem występował dla rodzimego Utrechtu, którego był kluczową postacią. Podczas ubiegłej kampanii wystąpił w 38 meczach, strzelił 9 bramek oraz zaliczył 7 asyst. Jego wartość rynkowa według "Transfermarkt.de" to 6 mln euro.

Drugi z zawodników, czyli 19-letni Anglik Faustino Anjorin, wypożyczony został na rok z londyńskiej Chelsea. Nie miał on dotychczas okazji zadebiutować w pierwszej drużynie i występował w lidze rezerw. Ofensywny pomocnik w 14 spotkaniach zanotował 6 trafień i 4 razy wykładał piłkę kolegom z zespołu. Wyceniany jest na 2,3 miliona euro.

Trzeci z graczy, Konstantin Maradishvili, to 20-letni defensywny pomocnik, który zmienił barwy w obrębie stolicy Rosji. Opuścił on bowiem słynne CSKA, do którego kasy wpłynęło 7 milionów euro, a sam zainteresowany podpisał pięcioletnią umowę. Ma on za zadanie zastąpić oddanego do Krasnodaru Grzegorza Krychowiaka. Jego dorobek w 35 meczach to gol i dwie asysty, a wartość rynkowa to 2,5 mln euro.

Ostatnim z piłkarzy jest Alexis Beka Beka, również defensywny pomocnik, który także postara się załatać lukę po 82-krotnym reprezentancie Polski. Perspektywiczny Francuz ma 20 lat, parafował kontrakt do 2026 roku, a SM Caen na jego sprzedaży zarobiło około 6 milionów euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: fclm.ru | Fot. FC Lokomotiw Moskwa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI