TRANSFERY

Oficjalnie: Alexandros Katranis graczem Piasta Gliwice


04 WRZEŚNIA 2021, 17:09


ALEXANDROS KATRANIS
PIAST GLIWICE
AS SAINT-ETIENNE
HATAYSPOR
POLSKA
TRANSFERYNowym zawodnikiem Piasta Gliwice został Alexandros Katranis. 23-letni lewy obrońca podpisał kontrakt, który związał go z Niebiesko-Czerwonymi do 30 czerwca 2024 roku. Grek trafił do Polski na zasadzie wolnego transferu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem się w tym miejscu, czuję dumę. Dopiero niedawno trafiłem do Gliwic, poznałem ludzi i jestem w stu procentach zadowolony. Zdecydowałem się na grę dla Piasta, ponieważ ten klub od pierwszego kontaktu wykazywał duże zainteresowanie moją osobą, co ma dla mnie duże znaczenie. Piast jest dobrą drużyną, a Ekstraklasa jest mocną ligą, dlatego podjęcie tej decyzji nie było trudną sprawą - powiedział Alexandros Katranis w pierwszych słowach po parafowaniu umowy.

Alexandros Katranis jest wychowankiem Atromitosu Ateny. W trakcie swojej kariery grał również we Francji, w Belgii i Turcji, w takich klubach jak AS Saint-Etienne, Royal Excel Mouscron czy Hatayspor. Od połowy sierpnia pozostawał bez klubu, więc do Piasta trafił za darmo jako wolny zawodnik.

23-latek ma na swoim koncie także występy w młodzieżowych reprezentacjach Grecji. W kadrze U-19 zapisał 19 meczów, w reprezentacji do lat 21 rozegrał 18 spotkań, a w każdej z tych grup wiekowych zdobył po jednej bramce.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: piast-gliwice.eu | Fot. Piast Gliwice


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI